Club Belcekız Beach Otel Fethiye

Club Belcekız Beach Otel Fethiye

Club Belcekız Beach Otel Fethiye ünü ülke sınırlarını aşan Ölüdeniz’de hizmet vermektedir. Denize sıfır konumdadır. Pek çok ödül almış olan Club Belcekız Beach Otel Fethiye hem huzurlu bir tatil yapmak hem de eğlenceli vakitler geçirmek isteyenler için ideal bir konumdadır.

Yeşillikler ile bezeli bir bahçe içerisinde yer alan Club Belcekız Beach Otel Fethiye iki tanesi engelli misafirlere özel olmak üzere 213 oda kapasitesine sahiptir.

Club Belcekız Beach Otel Fethiye ana restoran, iki adet a’la carte restoran ile 5 adet bar hizmet verir. Ücretsiz kablosuz internet erişiminin sağlandığı Club Belcekız Beach Otel Fethiye 100 kişilik bir toplantı odası bulunur.

Otel Konsepti

Club Belcekız Beach Otel Fethiyeherşey dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Aktiviteler

Aerobic - Akşam Gösterileri - Basketbol - Bilardo - Boccia - Canlı Müzik - Masa Tenisi - Oryantal Dans Gösterileri - Fitness Merkezi - Tenis - Türk Gecesi - Dart.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Club Belcekız Beach Otel Fethiye yetişkinler ve çocuklar için ayrı olmak üzere iki adet açık yüzme havuzu vardır. Club Belcekız Beach Otel Fethiye önündeki halk plajında otel misafirlerine özel bölüm ayrılmış olup şezlong ve şemsiyeler ücretsizdir.

Konum Bilgisi

Club Belcekız Beach Otel Fethiye, Fethiye Ölüdeniz’de hizmet vermektedir. Fethiye 13 km, Saklıkent 60 km, Dalaman 60 km, Dalyan 80 km mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Fethiye Otelleri. Designed by OddThemes