Nicholas Park Otel Fethiye

Nicholas Park Otel Fethiye

Nicholas Park Otel Fethiye
Ölüdeniz'de hizmet vermektedir. Ünü ülke sınırlarını aşmış olan Ölüdeniz Plajı'na 3 kilometre mesafede yer alan Nicholas Park Otel Fethiye bir tanesi su kaydıraklı olmak üzere 3 adet açık yüzme havuzu bulunmaktadır. 16 bin metrekarelik alan üzerine kurulu olan Nicholas Park Otel Fethiye 3'er katlı 7 adet bloktan meydana gelmektedir. Bir ana restoranı, bir havuz barı, bir relaks barı ve bir de panorama barı hizmet vermektedir.

Otel Konsepti

Nicholas Park Otel Fethiye herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Aktiviteler

Animasyon Gösterileri – Dart – Havalı Tüfek – Bilardo – Tenis – Basketbol – Masa Tenisi – Su Topu – Mini Futbol – Su Jimnastiği – Plaj Voleybolu.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Nicholas Park Otel Fethiye dünyaca ünlü Ölüdeniz Plajı'na 3 km mesafede yer almaktadır. Nicholas Park Otel Fethiye Ölüdeniz'e günde iki kez ücretsiz servis hizmeti bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bir tanesi su kaydıraklı olmak üzere 3 adet açık yüzme havuzu yer almaktadır.

Konum Bilgisi

Nicholas Park Otel Fethiye, Fethiye Ölüdeniz'de hizmet vermektedir. Dalaman Havalimanı 58 km, Ölüdeniz Plajı 3 km, Dalyan 45 km, Fethiye Şehir Merkezi 5 km mesafededir .

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Fethiye Otelleri. Designed by OddThemes