Sahra Su Holiday Village & Spa Otel Fethiye

Sahra Su Holiday Village & Spa Otel Fethiye

Sahra Su Holiday Village & Spa Otel Fethiye; Fethiye Ölüdeniz mevkiinde denize 8 km mesafede konumlanmıştır. Gün içerisinde plaja 2 kez ücretsiz gidiş-dönüş servisi bulunmaktadır. Sahra Su Holiday Village & Spa Otel Fethiye de standart ve bungalov 117 odası ile misafirlerine üstün hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Sahra Su Holiday Village & Spa Otel Fethiye Ana restoran, ve 4 adet bar ile birçok farklı damak tadına uygun alternatifler sunabilmektedir. SPA merkezinde hamam, sauna, jakuzi ve masaj çeşitleri ile rahatlayabilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz.

Sahra Su Holiday Village & Spa Otel Fethiye biri çocuk havuzu olmak üzere toplam 10 adet açık yüzme havuzu ile doyasıya yüzebilirsiniz. Soft animasyon size, Mini Kulüp ise çocuğunuza eğlenceli vakit geçirme imkanı sunmaktadır.

Otel Konsepti

Sahra Su Holiday Village & Spa Otel Fethiye herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Aktiviteler

Sahra Su Holiday Village & Spa Otel Fethiye SPA merkezinde hamam, sauna, jakuzi ve masaj çeşitleri ile rahatlayabilir; Fitness merkezi ile formunuzu koruyabilirsiniz. Biri çocuk havuzu olmak üzere toplam 10 adet açık yüzme havuzu ile doyasıya yüzebilirsiniz. Sahra Su Holiday Village & Spa Otel Fethiye Soft animasyon ile doyasıya eğlenebilirsiniz.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Sahra Su Holiday Village & Spa Otel Fethiye biri çocuk havuzu olmak üzere toplam 10 adet açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Konum Bilgisi

Sahra Su Holiday Village & Spa Otel Fethiye, Fethiye merkezine 10 km. mesafedir. Dalaman Havaalanına 53 km. mesafedir. Fethiye Ölüdeniz mevkiinde bulunmaktadır. Denize 8 km. Mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Fethiye Otelleri. Designed by OddThemes